Volg ons ook op facebook

Lever je lege pennen in

30-05-2014

Jubal Zwolle heeft sinds enige tijd de special pennenactie. Je kunt bij ons je oude pennen inleveren, die wij vervolgens laten recyclen. Dit levert onze vereniging geld op en we leveren zo ook nog eens een bijdrage aan een milieubewust leven.  
 

Recyclen voor een goed doel

We zamelen oude en lege pennen en stiften in om deze vervolgens op een milieuvriendelijke manier te laten recyclen. Elke 5 kilo aan pennen levert onze vereniging ook nog eens € 10,- op. De onderstaande pennen kun je inleveren in de blauwe doos op de bar in ons Jubalgebouw (Geert Grootestraat 1 in Zwolle):
  • balpennen
  • vulpennen
  • kleurstiften
  • markeerstiften
  • permanent markers
  • ​tekst markers
  • drukpotloden
  • correctieproducten, zowel vloeistof als tape.
Help jij het milieu en onze vereniging? Lever dan nu je oude pennen en stiften in.
 

Meer informatie

Lees ook eens het stukje 'Lege pennen hebben waarde' op pagina 8 van de Vinexpress van mei 2014 (door Alice Tekst).

Reageer op dit nieuwsbericht

Ga naar boven