Volg ons ook op facebook

Spek de kas van onze club!

01-01-2009

Dit jaar organiseert C1000 een fantastische clubactie en Jubal Zwolle doet mee! Wij hebben onze eigen spaarpot in de C1000 winkel staan en u kunt hem helpen vullen. Meer weten?

Doe op zaterdag 6 juni uw dagelijkse boodschappen bij C1000 Kerssies (Hogenkampspassage 10 8022 EL ZWOLLE), want bij elke 10 euro aan boodschappen krijgt u een clubmunt. Spek de kas van onze club door deze munt in onze spaarpot te doneren die bij C1000 Kerssies (Hogenkampspassage 10 8022 EL ZWOLLE) in de winkel staat. Of aan onze leden te geven die zaterdag 6 juni een promotie actie houden. Op 20 juni wordt de prijzenpot verdeeld onder de deelnemende clubs. Hoe meer muntjes, hoe hoger het bedrag dat wij ontvangen. Als u zich nu aanmeld voor de C1000 voordeelmail van uw C1000 ontvangt u 10 extra digitale clubmuntjes! Deze kunt u online aan onze club doneren. Zo gaat het sparen extra snel!

Het is natuurlijk ook mogelijk om tot 13 juni de clubmuntjes gewoon in onze jubal spaarpot te doneren bij C1000 Kerssies!

En dit doet Jubal met het opgehaalde geld:

Jubal geeft elke jaar 30 kinderen gedurende 40 weken gratis les, om deze kinderen de liefde voor muziek en show te laten ervaren. Om dit te blijven doen hebben we nieuwe instrumenten nodig. Want we zijn dit jaar bijna door onze voorraad instrumenten heen. Aan de ene kant een leuk succes aan de andere kant hebben we hulp en geld nodig om hiermee verder te kunnen gaan.

Reageer op dit nieuwsbericht

Ga naar boven